Vítám vás :-*

Popis filmu

3. října 2012 v 17:30 | Nikola

Upíři deníky

V malém městečku Mystic Falls dochází neobvyklým útokům zvířat. Nikdo netuší co se děje, ani šeryfka města nic neví. Zatím co o dívku jménem Elena bojují dva bratři Stefan a Damon. Ti mají nevyřešené účty.
Tento seriál vznikl na základě knížní serie od L.J. Smith. Tak po velkém úspěchu a také znovuožívení upířiho žánru filmem natočený podle jiné, dnes už je natočen film Twilight ( Stmívaí ).
Stručný děj

Tento děj je soustředěn na dospivající dívku jménem Elena, která před lety ztratila oba rodiče, tak Elena žije spolu se svým bratrem Jeremym a tetou Jennou. Elenu však čekají nové a velké změny. Začne to tím že do školy nastoupí nový student Stefan. Je otázka jestli je Stefan pravá a osudová láska?? Nebo na Elenu čeká ještě někdo?? O pár dnů se do města přistěhuje Stefanův bratr Damon. Ten však na začátku dělá problémy. Elena zjišťuje že Stefan a Damon jsou víc než obyčejní lidé. Jsou to upíři!!!!

Twilight saga

Film vypráví příběh sedmnáctileté dívky Isabelly Marii Swanové, která se přestěhuje ke svému otci do malého města Forks ve státě Washington. Začne být přitahována k Edwardovi, bledému a tajemnému spolužákovi. Edward je rozhodnutý ji odmítnout, ale současně nedokáže odolat vzájemné přitažlivosti. Bella se nezalekne, ani když se jí Edward svěří, že on i jeho rodina jsou upíří. Jejich neobyklý vztah ji uvrhne do fyzického nebezpečí, když do města dorazí nepřátelský klan upírů. James, jeden z jeho členů, si dělá zálusk na Bellu. Jamese však zabijí a Edward Bellu zachrání.

V druhém díle to je velmi napínavé, smutné atd... Chaos a zmatek nastanou tehdy, když se na oslavě narozenín Bella řízne o papír. Edward se s Bellou rozejde. A to jen kvuli tomu aby ji ochranil. Ale ikdyž Edward odejte, tak Bellu bude sledovat upirka, která ji chce zabít. Ale na konci vše dobře dopadne. Bella zachráni Edwarda. A ti se pak vrátí zpátky do města.

Třetí díl je o tom že.. Bella tráví s Edwardem více a více času a proto s ní Jacob nemluví. Vše se ale změní, když v Seattlu začínají podivné vraždy. Za to může Victorie!!! Konečná bitva s Victorií se blíží. Ale zase to dopadne dobře :) Bella odpoví že si Edwarda vezme za muže!! :-*

Zatím vše... :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama