Vítám vás :-*

Nina Dobrev (Elena Gilbert )

3. října 2012 v 17:44 | Nikola
Datum narození: 9.1.1989
Místo narození: Sofia, Bulharsko

Ikdyž se narodila v Bulharsku, i tak se přestěhovala za dva roky do Kanady i s celou rodinou. Prokazovala velké nadšení pro uměni ( tanec, divadlo, hudba, gymnastika atd.. ). Po té začala chodit do herecké školy. Tam ji objevilo hned několik různých hledačů talentů.
Díky modelingu se dostala k natáčení reklam. Krátce poté získala hned několik rolí ve filmech ( Fugitive Pieces, Away from Her).
Nina zbožňuje cestování a několikrát navštívila Evropu jak pro zábavu, tak kvůli mezinárodní soutěži, kdy reprezentovala Kanadu v estetické gymnastice. Ráda hraje volejbal, fotbal, ráda plave, leze po skalách, jezdí na snowboardu či na koni.

Její největší vášní je herectví, které vidí jako dobrodružství, které teprve začalo. Věří, že cesta a postavy, které se postupně vyvíjejí na pomáhají porozumět nám samotným.

Nejvíce se momentálně proslavila svou multi-rolí v seriálu The Vampire Diaries jako obyčejná studentka Elena a zákeřná upírka Katherine, která pobláznila a proti sobě poštvala dva bratry, které nakonec proměnila v upíry.

Během natáčení se jí však nepodařilo najít jen jednu z jejích nejúspěšnějších rolí, ale i lásku, neboť už zhruba od první série, nejprve jen tajně, posléze zhruba od druhé série veřejně, chodí se svým kolegou Ianem Somerhalderem (Damon).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama